Історія бібліотеки
Історія нашої бібліотеки


        
           Створена наша бібліотека в 1903 році на особисті кошти студентів 3 курсу медичного факультету Новоросійського університету.
           У 1920 році на базі медичного факультету Новоросійського університету був створений Одеський медичний інститут (ОМІ). Разом з факультетом до ОМІ перейшла і бібліотека студентів-медиків, до якої приєднали і медичну частину студентської бібліотеки Новоросійського університету І.І.Мечникова. Першим завідувачем стаціонарної бібліотеки ОМІ став лікар-ортопед Б.М.Фонарьов.
            Історично сформований фонд бібліотеки, має велику наукову цінність: це дисертації по медицині захищені у вузі, монографії, збірники праць медичних вузів, НДІ, лікувально-профілактичних закладів, підручники та навчально-методичні посібники, періодичні видання.
             Важливу частину фонду, таку необхідну для забезпечення наукових досліджень, складає так званий фонд вторинних документів, інформаційних та реферативних видань.
             Бібліотека обслуговує студентів, викладачів, наукових і практичних медичних працівників, а також фахівців суміжних з медициною наук.

             Історія нашої бібліотеки відмінно викладена на сторінках книги  Скарбниця знань. До 100-річчя бібліотеки Одеського державного медичного університету (1903-2003)


1 коментар:

  1. Якщо ви маєте будь-які конкретні питання, будь ласка, зв’яжіться з https://centrvalut.com.ua в Одесі для пошкоджених банкнот та монет безпосередньо. Що мені робити? Зверніть увагу, що ЦентрВалют не несе жодної відповідальності за гроші, втрачені на шляху до нас. Будь ласка, запитайте постачальника послуг доставки, чи можна і як відправити готівку. Особливо монети. І як правильно запакувати і, за необхідності, застрахувати свої гроші.

    ВідповістиВидалити