Віртуальні виставки

Бібліотека пропонує переглянути цифрові книжкові експозиції, що розкривають багатогранність фонду та відображають його дисциплінарну різноманітність

Тематичні

Ювілейні

Голокост. Не можна забути. (27 січня День жертв Голокосту)
Дмитро Дорошенко: історик, дипломат (До 140-річчя з дня народження)
Вишиванка - символ України (До Дня Вишиванки 19 травня)
Травматологія. (До Всесвітнього дня травматології)
Хрещення Київської Русі. Серія "Золоті сторинки історії України" (До Дня Хрещення України 28 липня)
День Державного Прапора України
Моїй Країні  - 31 (До Дня Незалежності України)
Разом до Перемоги
Лікарські рослини в медицині (До Дня фармацевтичного працівника України)
Бережіть своє серце! (До Всесвітнього Дня Серця)
До Всесвітнього дня дитини і Міжнародного дня педіатра
Україна моя! До 110-річчя з дня народження Андрія Малишка
"Луї Пастер".(До 200 річчя з дня народження) ("Культові постаті в історії медицини")
"Світогляд Гргорія Сковороди (До 200 річчя з дня народження)"

Ювілейні

"Моїй країні - 30. Фотовиставка" (До 30 річниці з Дня Незалежності України)
"Леся Українка. На крилах пісень" (До 150 річчя з дня народження

2020
"Мечников Ілля Ілліч" До 175 річчя з дня народження  ("Культові постаті в історії медицини")
"Діагностика онкологічних захворювань" (До Всесвітнього дня боротьби проти раку
(World Cancer Day), 4 лютого)
"Рарітетні книги з медицини українською мовою" (З фондів Наукової бібліотеки ОНМедУ)

"Раритетні книги з медицини французькою мовою"
"Екслібриси в раритетних книгах ХІХ- ХХ століть"
"Медицина Китаю: джерело таємних знань" (2019 рік оголошено роком Китаю в Україні)
"Китай: культура найстарішої цивілізації" (2019 рік оголошено роком Китаю в Україні)
"Фарм-промоушн на рубіжі 19-20 століть"
"День Конституції України"
"Таки да, печаталось в Одессе"
"Editions of ONMedU lecturers in foreign languages (Виданя ОНМедУ іноземними мовами)"
"Мед. Лікування продукатми бджільництва"
"Соборність держав - єднання народу"

Видатні професори ОНМедУ

1 коментар:

1. I have visited the Uk to atttend the vertal exibition for the last month.There are many companies over the world are participated to represent the product that have manufacturing.After the attend of this exibition,I have back to my work because I am a professional academic writer and I have provide the quality content service to the student.We offer an online to pay someone to take my online class for me service to help for those students who have no time to complete assignment at the given time line.

ВідповістиВидалити