Наукометрія


Open Ukrainian Citation Index (OUCI) — пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations.

«Бібліометрика української науки»  Інформаційно-аналітична система наукометрична надбудова над розпорошеними в Google Scholar бібліометричними профілями суб’єктів і об’єктів вітчизняних документних комунікацій. Відображення результатів досліджень у вигляді таких профілів – звіт суспільству про результати наукової діяльності. Тому інтернет-активність ученого необхідно розглядати як невід’ємний елемент його професійної діяльності.

Clarivate Analytics - незалежна американська компанія, заснована в 2016 році, що керуює базами даних, інформаційними системами і колекціями з інтелектуальної власності, фінансується на основі передплати до її послуг. Компанія орієнтована на проведення наукових і академічних досліджень, патентний аналіз і правове регулювання, фармацевтичні та біотехнологічні дослідження, охорону товарних знаків, захист брендів і інтелектуальної власності  Головна платформа бази наукової літератури і патентів Web of Science




Scopus — бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища - реферативної бази даних та наукометрична платформа, видавничої корпорації Elsevier SciVerse. 



Немає коментарів:

Дописати коментар