Електронні ресурси

Web of Science - платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів. Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC) , яка включає в себе понад 18000 провідних журналів.

Scopus - бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse.Індексує 18000 назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5000 видавців

Bentham Science це науково-технічне та медичне видавництво, яке видає понад 130 журналів як в електронному, так і традиційному друкованому форматі. Ці журнали охоплюють різноманітні дисципліни у сфері техніки, технологій, соціальних наук, фармацевтичних досліджень і розробок, медичних спеціальностей, та, як правило, індексуються провідними бібліографічними базами даних.

BMJ Best Practice – онлайн-інструмент з підтримки клінічних рішень, призначений для допомоги в діагностиці, профілактиці та лікуванні хвороб пацієнтів.

BMJ Learning – освітній онлайн-ресурс для лікарів та інших фахівців у сфері охорони здоров’я, на якому розміщені понад 100 акредитованих рецензованих навчальних модулів у різних форматах.

ClinicalKey - це всебічний ресурс клінічних знань який підтримує медичних працівників та студентів, надаючи легкодоступну інформацію, засновану на доказах, для різних спеціальностей, що дозволяє їм нарощувати фундаментальні знання та покращувати клінічну практику. Вміст включає провідні повнотекстові довідники та журнали, синоптичний вміст, інформацію про ліки, відео, практичні рекомендації, клінічні калькулятори тощо. база даних клінічних знань для медичних працівників і студентів, яка надає доступ до понад 13 000 провідних повнотекстових довідників і журналів, містить інформацію про лікарські засоби, відеоматеріали, практичні рекомендації.

Complete Anatomy найдосконаліша в світі платформа 3D анатомії. Вона трансформує розуміння студентами анатомії, надає викладачам унікальні засоби навчання та співпраці, а також використовується клініцистами по всьому світу для навчання своїх пацієнтів і для оновлення їхнього власного розуміння складних анатомічних структур.

DynaMed® - потужний інформаційний ресурс від компанії EBSCO для сучасних лікарів.

EbscoHost інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних від провідних постачальників інформації. Інформаційні ресурси мають широке тематичне охоплення: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології.

Elsevier journals - безкоштовний доступ до певного масиву медичних журналів компанії Elsevier.  З переліком журналів можна ознайомитися тут. Перелік має активні посилання на журнали, отже, достатньо просто вибрати необхідну назву, та здійснити перехід до сайту видання.

MedOne  – сучасна мультимедійна платформа від Thieme, що ідеально підходить як для студентів-медиків, резидентів, так і для досвідчених фахівців. MedOne надає цифровий доступ до відзначеної нагородами видавничої програми Thieme з кожної спеціальності.   Нині вона охоплює вісім предметних областей: нейрохірургія, пластична хірургія, радіологія, медична освіта, комунікативні науки (аудіологія та патологія мови), отоларингологія, догляд за хребтом та офтальмологія.

Osmosis - освітня платформа для здоров’я, яка надає мільйонам сучасних і майбутніх лікарів і осіб які доглядають за пацієнтами найкращий досвід навчання. Будучи першовідкривачем технологій освіти в галузі охорони здоров’я, Osmosis виходить за рамки підручників і лекцій, пропонуючи освітній відеоконтент, який є простим, захоплюючим та інформативним. Osmosis має бібліотеку з понад 2000 відео, що охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, з відповідними запитаннями, картками та примітками.

RapidILL платформа, яка дозволяє замовляти та отримувати в електронній формі матеріали із понад 500 бібліотек Європи та США.

ResearchForLife (R4L) Міжнародна платформа науково-технічної, природної, медичної і суспільно-політичної літератури

Thieme Medical Publishers німецьке медичне та наукове видавництво у Thieme Publishing Group. 43 спеціалізовані медичні журнали видавництва Thieme, навчальні ресурси на базі платформи MedOne - підручників, посібників, ілюстративних та відеоматеріалів, а також тренажерів. Доступ до пакетів окремих медичних напрямків .❗Доступ надається винятково з IP адрес Університету❗

UpToDate безоплатний доступ до платформи UpToDate, провідного глобального клінічного ресурсу доказової медицини, до створення якого долучилося більше 5700  лікарів з усього світу, надає клініцистам доступ до передових знань від найвизначніших авторитетів у своїх галузях. База включає повні описи станів хвороб та методи їх лікування.  Також це допомога в діагностуванні та лікуванні хвороб, пошук за клінічними ознаками, визначення оптимальної стратегії для контролю та профілактики захворювання за 8 500 темами з 21 медичної спеціальності.