Електронний каталог

представляє собою сукупність бібліографічних описів та повних текстів документів, що представлені в бібліотеці з 1989 р. по сьогоднішній день.

Пошук по ЕК можливий за такими параметрами: Автор, назва,ключове слово

Зверніть увагу: повнотекстові документи доступні для завантаження ТІЛЬКИ користувачам ОНМеДУ

14 коментарів:

1. Феданюк атанотия и физиология

ВідповістиВидалити
  2. Шановний користувач! Прохання до Вас коректніше ставити свої запитання. А якщо, всеж таки, Вас цікавить "Анатомія та фізіологія з патологією" за ред. Федонюка Я.І, то Ви можете завантажити цю книгу за наступним посиланням http://intranet.tdmu.edu.ua/data/books/anat_fiz.pdf . З повагою, бібліотека ОНМедУ

ВідповістиВидалити
  3. Можно получить ссылку на: ФАРМАКОЛОГИЯ под ред. Чекмана-В.:"Нова книга".2013?

ВідповістиВидалити
  4. Шановний користувач! Нажаль виконати ваш запит неможливо, оскільки такий матеріал в нашої колекції відсутний.

5. Відповіді
    1. Шановний Користувач! Бібліотека має підручники О.О. Мардашко українською та російською мовами різних років видання, у паперовому та електронному вигляді. Отже, уточніть свій запит. З повагою, Бібліотека ОНМедУ

Видалити
  6. Lazor, Natalia Vladymyrovna. Russian language. Be kind to provide electronic variant of this book for second year meduMed Student of OnMedU.

ВідповістиВидалити
  7. Dear Unknown! If You Are the Student of ONMedU than this Book is Avaible For U in Electronic Catalog. Just Use Your Password and Login for Download.
    Good Luck!

8. Частная физиотерапия: Учебное пособие /под ред. Г.Н.Пономаренко

Відповіді
    1. Шановний Unknown! Нажаль з технічних причин не мали змогу отримати Вашого звернення про Частная физиотерапия: Учебное пособие /под ред. Г.Н.Пономаренко. Якщо цей запит все ще актуальний, зверніться до нас.

Видалити
  9. biological and bioorganic chemistry teaching textbook kyiv caravela 2010

10. МБХ Калібабчук ,Чекман ,українською

11. Professional English in general medicine 2013 Аврахова. Дякую