14 травня о 14-00 у читальній залі науковців бібліотеки Одеського національного медичного універистету пройшло засідання наукової секції книги Будинку вчених.
Темою травневої зустрічі була Книжкова прогулянка вулицею Ольгіївською.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhe2u0Se-HjCIOoA1iYbpZbU4JUEGjsbrIu8B9WDXweMymDHed3PCPQ5QxgJ3niaJ4Y1PaeiCdU-aMKoyBgXVvmZt8qOwnn2EfTLa0JSLBMERjPOT5Wl75B9QCRrpznqfdR0gbNJjPS-cP8KmmzXKdfRRp0xtY-TmhnG1uA22jMw_YHMLXxBXDMq-Avh44=w233-h310)
Шановні члени секції к.м.н Закір Калмиков, зав. сектором художньої літератури бібліотеки ОНМедУ Наталія Панасенко, краєзнавець Едуард Ратушняк, зав. відділом науково-експозиційної роботи Одеського літературного музею, авторка книг та статей з історії літератури 20-х років Олена Яворська ознайомили присутніх про літераторів, які вчилися в Медичному інституті (Ольгіївська, 4), про письменників, які жили на Ольгіївській і приходили до них у гості. Цікаві та значимі факти про людей та події, що відбувалися на Ольгіївській були підкріплені демонстрацією рідкісних книг та світлин минулого та позаминулого століть
Немає коментарів:
Дописати коментар