Вебінари Clarivate

 Виконуйте дослідження за допомогою надійних даних і інструментів оцінки журналів!

Провідна компанія Clarivate Analitics продовжує підтримку української науки та запрошує науковців Одеського національного медичного університету на безкоштовні вебінари.


Розклад семінарів українською за посиланням https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine
Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.


6 червня.  Тема: Аналіз публікаційної активності установи

Тези: 
- Аналіз публікацій за допомогою Web of Science та InCites:
-  Ключові показники та метрики для оцінки ефективності
- Коректне застосування імпакт фактору, квартилів JCI, оцінка впливу відкритого доступу та плану S.
- Оцінка наукового співробітництва:
- Аналіз ефективності поточних колаборацій.
- Пошук оптимальних партнерів для спільних проектів.
- Створення та коригування профілю установи Organization-enhanced у Web of Science. 
Зареєструйтеся на вебінар, щоб дізнатися більше про те, як зробити вашу організацію лідером у своїй галузі!

10:15–11:15


7 червня   Тема: Пошук та аналіз грантів з ресурсами Clarivate

Тези: Пошук та отримання грантів стає однією з першочергових задач керівника наукового проекту. Незважаючи на зростання кількості фондів, які підтримують науку, також збільшується кількість учених і зростає конкуренція на отримання гранту. Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду. На вебінарі розберемо ресурси Clarivate, що допоможуть з цим заданням, ми проаналізуємо інформацію про гранти, зазначену в публікаціях проіндексованих у Web of Science Core Collection, порацюємо з новою базою на платформі - Grant Index і розглядаємо можливості бази поточних грантових можливостей Pivot-RP.

10:15–11:15Research Smerter

4 липня

Тези:  Приєднуйтесь до нас, щоб досліджувати щорічні оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів включатимуть уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінку ефективності журналу та підвищити прозорість і інклюзивність.
На цьому вебінарі дізнайтеся, як можна використовувати розширені профілі журналів, щоб приймати впевнені рішення на основі даних у сучасному науковому видавничому середовищі, що розвивається, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи керуєте бібліотечними колекціями. Дізнайтеся про широкий спектр показників на рівні журналу, включно з фактором впливу журналу (JIF), доступним у профілях JCR разом із описовою інформацією відкритого доступу та інформацією про учасників. Дізнайтеся про інтеграцію JCR з іншими продуктами Clarivate, включаючи Web of Science, і дізнайтеся більше про інтеграцію журнальних показників у ваші системи за допомогою Journals API.

10:15–11:15


Навіть якщо ви були слухачами вебінарів, вам може знадобитися додаткова інформація про певні інструменти та функції ресурсів - записані вебінари завжди допоможуть вам ефективно використовувати ресурси Clarivate для наукової діяльності.

Записи вебінарів завжди до ваших послуг тутНемає коментарів:

Дописати коментар