Нам 120!

Так, так, Вам не почулося! 

Рівно стільки ми з Університетом!

Допомагаємо, підтримуємо та супроводжуємо навчальний процес та наукові дослідження Alma Mater.

До цього свята Бібліотека приготувала дві віртуальні виставки, які й пропонуємо Вам переглянути.

Перша «Керівники бібліотеки Університету» знайомить Вас з очільниками бібліотеки за її 120-річну історії Існування.  Кожний з керівників – це віддана своїй справі людина. Професіонали, яким довелося жити у різні часи, переживати різні історичні події, зокрема, й воєнні, завжди бачили головне своє призначення в повній інформаційній підтримки тих, хто служить науці, і тим, хто обрав в житті найгуманнішу з професій  - професію Лікаря.

Друга,  - «Дари і Дарувальники» - це віртуальний екскурс по полицям з унікальними виданнями, що свого часу склали основу фонду Бібліотеки.

Ви будете здивовані, ЯКІ саме книги у нас є і ХТО свого часу нам їх подарував!

Чи ні є дивом, що користувачі нашої бібліотеки, мають можливість доторкнутися до  книг В.В. Підвисоцького, або потримати в руках підручник, за яким свої лекції читав професор М.О Ясиновський, або погортати сторінки видань, які читали відомий М.І. Пирогов, або студенти початку 20 століття, які потім, отримавши ступінь професора, викладали попередникам сучасних Вчителів.

Відкрийте ці книги, і вони заговорять з Вами мовою науки, доказів, надбань минулих століть, без яких неможливі досягнення сьогодення.


Немає коментарів:

Дописати коментар