Нагадуємо, що науковцям та студентам Одеського національного медичного університету  надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів проекту Research4Life

Більш ніж 15 видавців відкрили електронні колекції книг і журналів для користувачів ОНМедУ, зокрема, Elsevier; Springer Nature; John Wiley & Sons; Taylor & Francis; Emerald; Sage Publications; Oxford University Press; Cambridge University Press; IOP Publishing та інші.

Загальний об’єм контенту платформи складає майже75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних.

Науковці мають змогу отримати доступ до вмісту платформи Research4Life, звернувшися із запитом на адресу library@onmedu.edu.ua для отримання інституційного логіну та паролю для входу.

Детальніше тут