До Всесвітнього дня дитини та Міжнародного дня педіатра

Людство зобов’язане дати дитині найкраще

Декларація ООН про права дитини.

Сьогодні, 20 листопада 2022 року, відзначається Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу.

20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про їх права. З 1990 року у цей день відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Вітаємо сьогодні і педіатрів, які поклали на себе вирішення проблем здоров’я наших дітей, адже саме сьогодні 20 листопада вони відзначають своє професіне.  свято - Міжнародний день педіатра!

До цього свята бібліотека пропоную нову віртуальну книжкову виставку сучасних видань з педіатрії