Підтримка від Elsevier

Компанія Elsevier  пропонує безкоштовний доступ до ClinicalKey, щоб допомогти вам знайти важливу інформацію під час догляду за пацієнтами.

Нагадуємо, що  ClinicalKey -  це всебічний ресурс клінічних знань який підтримує медичних працівників та студентів, надаючи легкодоступну інформацію, засновану на доказах, для різних спеціальностей, що дозволяє їм нарощувати фундаментальні знання та покращувати клінічну практику.

Щоб налаштувати свій безкоштовний доступ, будь ласка, виконайте інструкцію, що нада нижче:

1. Відвідуйте сторінку

2. Введіть ідентифікатор реєстрації: 959974739890x2554

3. Введіть пароль: 7934402

4. Тисніть «Продовжити».

5. Створить новий профіль з адресою Вашої електронної пошти або зв’яжіть  свій безкоштовний доступ з існуючим профилем за допомогю адреси  Вашої електронної пошти.

6. Ви отримуєте доступ до Scopus, ScienceDirect; Researcher  Discovery, Academy Researcher та Mendeley.

Корисна інформація є ще тут