ДОСТУП ДО WEB OF SCIENCE, SCOPUS ТА ІНШИХ БАЗ ДАНИХ ПРОДОВЖЕНО!

Компанія «Clarivate» продовжила науковцям Одеського національного медичного університету можливість користуватися базою даних «Web of Science» до кінця 2022 року. 
Крім того, зберігатиметься доступ для українських установ і до бази даних «Scopus», якою володіє компанія «Elsevier». 


Окрім бази даних «Scopus», компанія «Elsevier» у межах проєкту «Research4Life» відкрила науковцям ОНМедУ доступ до повнотекстових ресурсів бази даних «ScienceDirect», низки медичних ресурсів, як-от: «ClinicalKey», «Complete Anatomy», «Embase», «Osmosis».

Важливо, що на платформі «Research4Life» видавці наукової літератури відкрили для українських установ до кінця 2022 року безкоштовну можливість користуватися своїми електронними ресурсами. Українські вчені вже отримали безоплатний і зручний доступ через «Research4Life» до понад 114 тис. книг, близько 40 тис. журналів, десятків баз даних, зокрема доступні повнотекстові ресурси провідних видавництв наукової літератури.

Видавці-партнери «Research4Life» планують продовжити доступ до ресурсів для дослідників з України щонайменше до кінця 2024 року – перевести Україну в межах проєкту «Research4Life» із групи В до групи А (як відомо, установам із країн групи А не потрібно сплачувати за використання літератури).


Якщо виникають питання із використанням наданних баз, звертайтеся за адресою ljudwig@ukr.net або вайбер 067 278 31 69


Немає коментарів:

Дописати коментар