Як парость виноградної лози,
Плекайте мову.
Пильно й ненастанно
Політь бур’ян.
Чистіша від сльози
Вона хай буде.
Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям.
М. Рильський
9 листопада 1997 року, на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства Президентом України було видано Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови»
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhyMckbecFgiZLO5Oq0oNOdauG8xVonJ-G4uGfT1ihgrf9RA9HXQK7ozfZgU4KyWPznnFBXV9U6t458C47JkCKrB3nPKhHQMKaBENVg-KzDe4ICurZThbg7SS8LNqad9PHZHvfImNep2H0/s320/155.jpg)
В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».
Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Адміністратор блогу видалив цей коментар.
ВідповістиВидалити